Love Story

Оля та Кирил (весільна фотосесія)

Коли я отримала запрошення знімати весілля Олі та Кирила, я дуже зраділа та розхвилювалась, для мене це була почесна місія, бо молодята були з Харкова. Це мала бути моя перша виїзна весільна фотосесія поза межами рідного міста Київ. Я мала обміркувати всі технічні моменти, та не забути зосередитись на естетичній складовій події. Молодята розповіли мені який в них буде одяг, що вони хочуть побачити на фото, який це має бути настрій, стилістика, кольори. А саме надихаюче і цікаве було в тому, що одна з локацій на який ми будемо знімати — це Шарівська садиба, що розташована у Харківській області. Шарівський палац — це пам’ятник архітектури, білокам’яна будівля кінця XIX століття з романтичною історією. Архітектуру замка виконано в неоготичному стилі.

MG 5982 2 - Оля та Кирил (весільна фотосесія)

Садиба виглядає недоглянутою, але не втрачає свого шарму. Велика територія надає можливості знімати в різних локаціях та з різним настроєм. Можна знімати гуляючи теплицями, або біля водойм на містку. Весільна фотосесія відбувалась у вересні, тому листя вже набуло яскравих осінніх кольорів.

MG 5949 2 - Оля та Кирил (весільна фотосесія)

Я була дуже збентежена, коли потрапила в це казкове місце. Подих перехоплювало на кожному кроці, здавалось там можна залишитися назавжди! Ми мали небагато часу, бо мали повертатися в Харків, але встигли зробити світлини в найцікавіших куточках садиби.

Теплиці, алеї, сад, пруди та місток. Але попереду був сам замок, таємничій, такий лякаючий та водночас притягуючий. Я не встигала дихати, на кожному кроці зупиняючи молодят, щоб зробити наступний кадр. 

MG 5850 - Оля та Кирил (весільна фотосесія)

Весільне вбрання наречених було в стилі бохо. Окремо хотілося б згадати весільну сукню, яка ідеально пасувала нареченій! 

MG 5246 731x1024 - Оля та Кирил (весільна фотосесія)

MG 6088 731x1024 - Оля та Кирил (весільна фотосесія)

 

Здається, ця сукня створена саме для Ольги! 

Таємничий сад — це окрема локація, там не відчувався час, ніби він зупинився. Повітря було наповнене ароматами осені, у повітрі відчувалось кохання, вересневе тепло, спів птахів. Одним словом — казково! 

Ось ми потрапляємо в серце садиби — таємничій замок! Можна тільки уявити яка розкіш тут колись була. Тут лунали і сміх, і сльози, накази садівникам, прибиральницям, укладались бизнес угоди, відверті освідчення у коханні. Тут вирувало життя.

В середині замку ми трохи поексперементували — один із фотосетів у нас вийшов у стилі нуар. Я дуже вдячна Ользі та Кирилу, за те що вони виявились сміливими та легкими до експериментів! Весільна фотосесія — це можливість проявити свої фантазії, зробити щось креативне. Ну звісно не забуваючи зробити класичну частину фотографій для батьків! 🙂

По дорозі назад у Харків ми проїжджали повз поля кукурудзи, та звісно що не змогли проїхати мимо, бо стиль бохо сам просився в кукурудзяні лани! Пам’ятаю як ми забруднили взуття в полі, і як поспішаючи до ресторану, де на молодят вже чекали гості та рідні, наспіх вичищали забруднені речі! Тоді ми трохи нервували, а зараз згадуємо і сміємось! 

Мені хотілося б побажати усім молодятам — весілля та весільна фотосесія, це неповторна мить, котра запам’ятається на все життя. Тож не варто нервувати, не варто псувати настрій собі, та коханій половинці за дрібниць. Робіть все по фану! Як це робили Оля та Кирил. Нам вдалося зробити цей день веселим та незабутнім. А також на додачу в них тепер є чудова фотосесія, яку можна показувати дітям та онукам! Бережіть один одного!

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *