art

Художній Фото Портрет

MG 5952 4 2 819x1024 - Художній Фото Портрет

     Здавалося б фотографія зазнала знецінення в 21 столітті. Давайте розберемось, чи це дійсно так!? 

    Що таке портрет? Вочевидь це мальоване, скульптурне або фотографічне зображення людини. Нас цікавить фото портрет.  На жаль, телефонні селфі набувають популярності з кожним роком. Ми робимо сотні фотографій за місяць. Вони зберігаються деякий час на ваших гаджетах, потім на цифрових носіях, і їх стає дедалі більше. Ми вже не пам*ятаємо що , де і коли сталося, як знайти улюблене фото себе, своєї дитини, чи наших бабусь та дідусів. Але що таке художній фото портрет? Чи дійсно він чимось відрізняється від селфі? Будемо відверті, сотні, а може й тисячі Ваших селфі зникнуть назавжди, або Вам ніколи не стане за необхідне звернутися до них знов.  

   Що може в даному випадку запропонувати фотограф — професійну фотозйомку, яка буде відрізнятися від тисячі фотографій, зроблених на телефон. Та й Вам дійсно не потрібно їх так багато, в 21 столітті набуває сенсу не кількість, а якість!  Художній фотопортрет — це Ви як особистість, без зайвого. Він лаконічний, чуттєвий, де немає часу, бо він позачасовий. Це як зазирнути у Ваш внутрішній світ, побачити там те, що Ви може і самі не здогадуєтесь про себе. Цей портрет буде не тільки передаватися в поколіннях та подорожувати часом, він буде прикрасою Вашого сімейного архіву, а навіть і Вашого інтер*єру! Якщо Ви плануєте будівництво свого дому, то вже на етапі дизайну інтер’єру можна запланувати місце у Вашій майбутній оселі для художніх портретів. Це може бути стіна у вітальні, де будуть розташовані фото портрети Вашої родини! Або Ваш художній фото портрет може прикрасити Вашу спальню. Це може бути унікальна фотокнига за мотивами зйомки, де буде закарбовано незабутні миті життя Вашої родини!  

   Існує інший сенс в художній фотосесії! Можливо у Вас є таємні бажання та бачення себе , як особистості, в незвичному для оточуючих, образі! Це як потреба виразити свій внутрішній світ, заявити про себе світові. Ви тримаєте цей образ себе в своїх фантазіях і він має побачити світ! Тоді ми можемо створити разом Ваш неповторний індивідуальний художній образ! Це як справжня пригода, як стрибок з парашуту! Я вже чула такі відгуки від своїх героїв зйомки! Особливо, якщо цей проект створюється на пленері! Це неймовірно захоплююче! Ми вигадуємо одяг, аксесуари, зачіски. Ми знайомимось з творами видатних митців. Вигадуємо сюжет, шукаємо місце. І коли все готове — ми створюємо неповторну фотосесію! І навіть незважаючи на результат, незабутніми також стають спогади про сам процес.  Я також наполягаю на друкуванні як найменше одного портрету, який Вам потрапить у самісіньке серце!  І тоді, пройдуть роки, а Ваш фото портрет буде передаватись в поколіннях.  

Фото портрет — як коштовне вино, з роками набуває цінності!  

Тож не зволікайте, замовляйте сімейну фотосесію, Вашу особисту портретну фотозйомку, бо час плине швидко! Діти ростуть, батьки старіють, Ви змінюєтесь!

Моє портфоліо на VOGUE Italia 

Ознайомитись з Арт Проектами можна тут

Ціни на фото портрет можна переглянути тут 

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *