А дайте відповідь мені на запитання – чи є у Вас сімейні фотоальбоми? Ні,не Ваших бабусь чи батьків, а саме Вашої родини! А чи є у Вас спогади про подорожі, які можна дістати з полиці і погортати з келихом вина, згадуючи приємні моменти? А чи є фотокнига про те, як змінювався Ваш малюк, ось йому 1 місяць, а ось він вже робить перший крок, а ось і перший клас. І все це зібрано в красивий фотоальбом, а не розкидано по віртуальних хмарах або на різних телефонах та гаджетах! Думаю, що не на всі питання Ви відповіли “ТАК”! 🙂

Наші спогади – це бібліотека, повна яскравих романів, поем, довгих і коротких оповідань, сатиричних фейлетонів. З появою фотографії зберігати спогади стало легше і зручніше. А з появою інтернету і цифрових технологій цих спогадів стало так багато, що знецінилася сама їх суть. Адже кожен день ми робимо сотні фотографій нашого повсякденного життя, а потім навіть не переглядаємо їх ніколи, тому що їх стає занадто багато і вони зберігаються в віртуальних хмарах! Фотокнига – це скринька з нашими найціннішими спогадами! Це те, що важливо і буде цікаво подивитися через роки. Це фотографії наших дітей, батьків, коханих, подорожей! Процес зйомки повинен завершитися друком фотокниги або фотокартини. Дизайн фотокниги – це не просто зібрати фотографії та розставити їх по черзі. Дизайн фотокниги – процес трудомісткий, до нього потрібно підходити з почуттям і розстановкою. Найскладніше – вибрати саме ті, найцінніші і важливі знімки і об’єднати їх в єдине оповідання. Об’єднати за змістом і за настроєм фотографії на розворотах, створити обкладинку, яка підкреслить історію. Фотокнига повинна викликати у Вас самі захоплені почуття, повернути Вас в ті самі незабутні моменти! Повернути так, щоб Ви буквально відчули всю ту гаму почуттів і емоцій, які відчували дні, місяці чи роки тому! Замовити фотокнигу дуже просто – ви можете вислати фотографії та зразки дизайну сторінок, взявши їх із прикладів на цьому сайті або з інтернету. Це може бути наша з Вами спільна зйомка, чи це фотографії, які були зроблені іншим фотографом і вже давно, але все ще чекають свого зоряного часу.

Фотокнига – це наш контакт з життям! Це естетика поліграфії, повернення до витоків фотографії. Це спогади, до яких можна доторкнутися буквально. Фотокнига, механічний годинник, паперова листівка в конверті, паперова книга в старій палітурці, джаз, пластинки – це контакт з життям.

Замовити фотокниги можна тут 

Дізнатися вартисть фотозйомки можна тут